Menü

ALLBRIGHT  Endüstriyel Elektrostatik Filtre Temizleme Solüsyonu

ALLBRIGHT  Endüstriyel Elektrostatik Filtre Temizleme Solüsyonu
Elektrostatik filtreleme yoluyla havayı temizlerken, duman ve yağ toplayıcı yüzeylerde biriktiğinden, bu toplayıcı yüzeylerin, çalışmaya etkin bir biçimde devam edebilmesi için, belirli aralıklarla kalıntılardan arındırılmak üzere yıkanmaları gerekir. Allbright endüstriyel elektrostatik filtre temizleme solüsyonu da işte tam bu amaçla hazırlanmıştır.

Kullanımı
Ürünümüz 1/25 oranına kadar suyla seyreltilerek püskürtme, daldırma, fırçalama ve silme yöntemiyle uygulanır. Birkaç dakika etki etmesi beklendik sonra bol ve tazyikli su ile durulanmalıdır. Endüstriyel elektrostatik filtrelerin birikmiş yağ temizliğinde güvenle kullanılır. Eloksallı alüminyum, cilalı yüzeyler ve renkli alüminyumlarda kullanılmamalıdır. Uzun depolama koşullarında ürünün rengi koyulaşabilir fakat bu durum ürünün performansını etkilemez. Daldırma yöntemiyle yapılan uygulamalarda bekleme süresi 10 dk’yı aşmamalıdır.

Uygulama Alanları
Elektronik Hava Temizleyiciler
Klima serpantinleri
Ön filtreler
Son filtreler

Güvenlik Talimatı
Kullanma yöntemini mutlaka okuyunuz. El, yüz, vücut ve gıda maddeleri temizliğinde kullanmayınız. Başka herhangi bir kimyevi maddeyle karıştırmayınız. Çocuklardan uzak tutunuz.