Menü

Vizyonumuz

2001 senesinde kurulan firmamızın ana vizyonu çevre, insan ve çözüm odaklı ürünlerle piyasada güvenilir bir yer edinmektir.

Piyasada bayiliğini yapmakta olduğumuz diğer ürünler ve distribütörlüğünü yapmakta olduğumuz Euromate elektrostatik filtreler hepsi müşterilerimize üst düzey kalite ve çözüm sunmaktadır.

Özenle seçerek oluşturduğumuz ürün portföyümüzdeki ürünlerde yüksek enerji verimliliği, ileri teknoloji, kullanıcı dostu ve şık tasarım, çevre ve görüntü kirliliğinde üst düzeyde hassasiyet, müşterilerimizin kısa ve uzun vadeli çıkarları, yaratıcı fikir ve yeni keşifler, fiyat / kalite oranlamasında optimum verim esas alınmaktadır.

Sektöründe örnek olan yerli ve yabancı partnerlerimizle bilgi temelli köprüler kurarak güncel kalmak, bu sayede edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimi sayesinde müşterilerimize yeni çözümler sunarak, kendi alanımızda çözüm ortağınız olmak birinci amacımızdır.

Amacımız, müşterilerimize, mimarlarımıza, proje firmalarımıza, yatırımcılara dünya standartlarındaki ürün ve hizmeti sağlayarak, yüksek çevre bilinciyle birlikte Euromate markasını sektörümüzde kalite ve güvenin sembolü yapmaktır.