Menü

Firmamız ve Ürünümüz Hakkında Bilgi

Alize Mühendislik, girişimci, yenilikçi ve sorumluluk taşıyan vizyoner ruhuyla 2001 yılında kurularak HVAC sektöründe faaliyetlerine başlamıştır.

HVAC sektöründe başladığı faaliyetlerine, kısa sürede, endüstriyel mutfaklarda havalandırma dizaynı ve kirli hava filtrasyonu, iklimlendirme, projelendirme ve danışmanlık alanlarını da ekleyerek temiz bir çevre için faaliyetlerine devam etmektedir.

Euromate Elektrostatik Filtre ile çalışmalarına yağ ve duman arıtımı üzerine başlayan firmamız, zaman içinde ihtiyaçların oluşmasıyla birlikte bilhassa koku, yangın riski ve enerji tasarrufu konularında ürün grubuna yenilerini ekleme ve mevcutları geliştirme yoluna gitmiştir.

Kendini sürekli yenileyerek, ürün ve hizmet yelpazesini genişleterek, uyguladığı ekonomik ve doğaya duyarlı çözümlerin faydalarını ve yaptığı uygulamalarla sağladığı müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı kendine ilke edinmiştir.

Bünyemizde bulunan davlumbazdan yangın damperine, ısı geri kazanım cihazından fana, elektrostatik filtreden plazma filtreye kadar geniş bir alana yayılan ürünlerimiz ile farklı ihtiyaçları tek çatı altında toplayarak çözüm üretmekteyiz.